McDonald's is erg voorzichtig wat betreft het eerste kwartaal. De fastfoodketen waarschuwde dat hogere grondstofprijzen en de sterkere dollar de resultaten over het eerste kwartaal onder druk kan zetten.
Indien de valutakoersen op de huidige niveaus blijven, kan dit het bedrijf $600 mln aan omzet en 7 tot 9 dollarcent aan wpa gaan kosten. Anderzijds zijn er wel eenmalige baten.
De opbrengst van de verkoop van het belang in Redbox Automated Retail kan bijvoorbeeld 3 of 4 dollarcent per aandeel opleveren. Topman Jim Skinner ziet de toekomst van McDonald's overigens met vertrouwen tegemoet.
Indien de valutakoersen op de huidige niveaus blijven, kan dit het bedrijf $600 mln aan omzet en 7 tot 9 dollarcent aan wpa gaan kosten. Anderzijds zijn er wel eenmalige baten. De opbrengst van de verkoop van het belang in Redbox Automated Retail kan bijvoorbeeld 3 of 4 dollarcent per aandeel opleveren. Topman Jim Skinner ziet de toekomst van McDonald's overigens met vertrouwen tegemoet.