donderdag 17 mei 2012

Indische goudverkopen vertonen een dipje

vrijdag 18 november 2011 om 08u21

De goudprijs is in de afgelopen dagen weer wat gedaald. De afbrokkeling van de goudprijs zou het gevolg zijn van verkopen door grote beleggers om verliezen op aandelen te compenseren. De beurskoersen zijn in Europa nu al vier dagen op rij gedaald.

Marcus Grubb, managing director of investment research bij de World Gold Council, merkt dat op dat ook in het verleden dit gedrag werd vastgesteld. Als het even moeilijk wordt op de financiële markten, wordt ook goud in de steek gelaten.

Daarnaast lijkt ook de vraag naar fysiek goud in India een dipje te hebben bereikt. De verkopen van goud in de afgelopen twee weken lagen volgens UBS op het laagste niveau sinds midden juni 2010.

 

   

Reageer

Opgelet: Het is niet mogelijk om anoniem te reageren. Uw loginnaam zal bovenaan uw reactie verschijnen.

Om een reactie te plaatsen, dien je geregistreerd te zijn:

 

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks de beursactualiteit in uw mailbox, aangevuld met analyses door de redactie.

Schrijf u in op MoneyTalk dagelijkse nieuwsbrief

E-mail: