donderdag 23 februari 2012

Ackermans & van Haaren en Umicore proberen BEL 20 op sleeptouw te nemen

dinsdag 20 december 2011 om 13u55

De Europese beurzen noteren nog steeds in de plus, met redelijke winsten voor de belangrijkste indices. De Euro Stoxx 50 Indexb boekt een winst van ruim driekwart procent.

De farmasector werd door slecht nieuws getroffen. Zowel Novartis als AstraZeneca en Sanofi lopen vertraging op met de introductie van nieuwe medicijnen. De veiling van Spaanse staatsobligaties was een groter dan verwacht succes.

Op de Brusselse beurs is de winst voor de BEL 20 nog steeds iets meer dan driekwart procent. Dexia ligt nog steeds zwak op koers, maar Ackermans & van Haaren en Umicore kunnen behoorlijke winsten vasthouden.

 

   

Reageer

Opgelet: Het is niet mogelijk om anoniem te reageren. Uw loginnaam zal bovenaan uw reactie verschijnen.

Om een reactie te plaatsen, dien je geregistreerd te zijn:

 
Partner Informatie

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks de beursactualiteit in uw mailbox, aangevuld met analyses door de redactie.

Schrijf u in op MoneyTalk dagelijkse nieuwsbrief

E-mail: